BOX ACADEMY

NAPISZ DO NAS

POTRZEBUJESZ WYCENY LUB WIĘCEJ INFORMACJI?

OD PROTOTYPU

OD PRODUKCJI

 

OD WYKROJNIKÓW

DO GRAFIKI

OD POMYSŁU

DO KREACJI!

OD POMYSŁU

DO KREACJI!

Studio projektowe

Jeśli już posiadasz przygotowane wykrojniki, ale masz wątpliwości, czy spełniają one wymagania produkcji, zapraszamy do nas w celu weryfikacji. Nasz doświadczony zespół konstruktorów jest gotowy, aby dokładnie przeanalizować Twoje wykrojniki i zapewnić pełne wsparcie oraz rzetelną ocenę. 

Przygotowanie prototypu pozwala nam zobaczyć projekt opakowania w trójwymiarze, co jest kluczowym elementem do oceny funkcjonalności, ergonomii i estetyki. Może być przygotowany w kolorze białym lub z finalną grafiką. 

10-100-1000 sztuk? Oczywiście! Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Lubimy nieszablonowo wykorzystywać dostępne technologie, dlatego zamawiając w Box Academy, nawet najprostsze opakowania masz gwarancje najwyższej jakości!

W Box Academy wiemy, że dobrze jest zrobić wszystko w jednym miejscu. Nasi projektanci opracują konstrukcję Twojego opakowania a następnie nasz dział graficzny przygotuje swoje propozycje, rzecz jasna oparte o wspólny dialog na każdym etapie. Dokończeniem dzieła są pliki produkcyjne, w jakiej formie chcesz! 

Stawiamy na responsywność, nie chcemy żeby projekt opakowania był dla Ciebie wyzwaniem dlatego chętnie dzielimy się wiedzą, doradzamy, tłumaczymy. Nie ma głupich pytań.

Na początku był haos ... a teraz dobra, tak serio. W początkowym etapie procesu projektowania opakowań, poświęcamy dużo uwagi na słuchanie Twoich pomysłów, wymagań i potrzeb.

Twoje wyobrażenia i wizje są dla nas kluczowe, dlatego staramy się dokładnie poznać Twoją markę i zrozumieć, czego oczekujesz od końcowego projektu.

W Box Academy angażujemy się w aktywną wymianę myśli, wiemy też, że każdy projekt to indywidualna historia, dlatego ilość modeli 3D, prototypów czy kolorowych makiet ustalana jest indywidualnie. Nasz dział projektowy wypełniony jest pomysłami, dlatego jeśli masz w głowie coś szalonego, nie ma problemu, zrobimy to!

 

14 lat doświadczenia w projektowaniu opakowań pozwala nam stwierdzić, że nie ma rzeczy niemożliwych a sufit jest tam gdzie kończy się nasza fantazja… i oczywiście budżet. W Box Academy projektanci śmiało łączą ze sobą najróżniejsze surowce lub technologie. Nasze opakowania to gwarancja jakości i zadowolenia. Po prostu wiemy, jak to robić, i robimy to najlepiej! 

Studio 

Kontakt

Blog

Boxy marketingowe

Gotowe rozwiązania